środa, 12 lutego 2014

Postanowienia na rok 2014

Okres postanowień noworocznych powoli dobiega końca, albo nawet już dobiegł, a ja dopiero teraz zabrałam się za spisanie mojej listy. Ale zrobiłam to świadomie. Teraz, gdy mam już wszystko przemyślane mogę wcielić je w życie. Moja lista nie jest długa, bo chciałam żeby była realna do wykonania, a zdaję sobie sprawę, że osiągnięcie wszystkich założonych w niej celów będzie wypadkową wielu działań, dużej pracy i regularnych zmian, no i bardzo często składa się z wielu tzw. podpunktów, których tutaj nie zamieściłam.


Właściwie mam 3 główne postanowienia na ten rok:

1. Wyrzeźbić szczupłą, wysportowaną sylwetkę

Zwłaszcza dolne partie: płaski, z zarysowanymi mięśniami brzuch i szczupłe nogi (uda zwłaszcza, bo z nimi mam największy problem). Chcę też poprawić wygląd pośladków, o czym już ostatnio nieźle wkurzona wspominałam ;). One nigdy nie były płaskie, ale chciałabym, żeby były jeszcze bardziej, że tak powiem, odstające ;) i kształtne.
Do tego celu chcę wykorzystać m.in. piłkę gimnastyczną, którą kupiłam jeszcze przed wakacjami, ale do tej pory niewiele razy wykorzystałam ją do ćwiczeń. I póki co moja piłka jedynie 'wygląda' na meblach ;). I druga sprawa to powrót do ćwiczeń siłowych (z obciążeniem) - są niezbędne przy budowaniu wymarzonej figury i pozwalają na szybsze efekty.

2. Reaktywować elastyczność swojego ciała

Kiedyś byłam naprawdę bardzo dobrze rozciągnięta. Teraz chcę w pewnym stopniu zbliżyć się w tej kwestii do przeszłości.

3. Skutecznie pozbyć się cellulitu

To z roku na rok moje niestety niedokończone postanowienie. W tym roku chcę, aby się udało. Nie zamierzam więc rezygnować m.in. z body wrappingu, który testuję od 2,5 miesiący (i już niedługo sprawdzę czy są jakieś widoczne efekty). Zamierzam też regularnie stosować kosmetyki antycellulitowe, a także kontynuować odpowiednią dietę.

4 komentarze:

 1. Każda pora jest dobra! Trzymam kciuki za realizację

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodaj do swojej diety sól himalajską. Świetne korzyści zdrowotne w połączeniu z wodą i potasem :] Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki za powodzenie! :) Jeśli wyrzeźbisz ciało pięknie ćwiczeniami i połączysz ze zdrową dietą, to cellulit sam zniknie ;)
  www.eatsmart4ever.blogspot.com Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia w realizacji celów :) Jak będziesz się przykładać to powinno się udać :)

  OdpowiedzUsuń