wtorek, 18 lutego 2014

Wyobrażenia a rzeczywistość ;)

Wersja na wesoło ;), ale jednak w dużej mierze zgodna z prawdą ;).


Pamiętam jak pierwszy raz wybrałam się na siłownię - haha, może nie miałam wyobrażeń z kosmosu (w końcu sport był częścią mojego życia od najmłodszych lat), ale miałam wrażenie, że w tej średnio klimatyzowanej sali tylko ja wyglądam jak jakiś potwór :P. Jednak po dłuższej obserwacji otoczenia ;) przestałam się tym przejmować. W końcu poszłam tam po to, aby się porządnie zmęczyć :), a dobrze wyglądać mam potem :D.

10 komentarzy:

 1. U mnie zazwyczaj zmęczenie z prawej, ale jednak strój z lewej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygodniej napewno w stroju z lewej, ale idealny makijaż (w ogóle JAKIKOLWIEK w trakcie ćwiczeń?), pięknie ułożone włosy, uśmiech? Raczej byle jak splątany kitek, mnóstwo potu, sapania i marudzenia w myślach (bo zbyt szybko oddech nie pozwala mówić), ale jakie zadowolenie po! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na siłowni czy w terenie na ogół wyglądamy jeszcze w miarę ok - mówię o stroju:)
  Ale tak szczerze, jak ćwiczycie w domu? Nie są to stare spodenki odsłaniające tak wiele, że w życiu nie poszłabyś w nich na siłownię i koszulka, która już dawno zapomniała jaki był jej pierwotny kolor, albo w ogóle bez koszulki?:>

  OdpowiedzUsuń
 4. zawsze od czegoś trzeba zacząć

  OdpowiedzUsuń
 5. Karolina trafiłaś w sedno! Idąc na siłownię prawdopodobnie większość z nas zwraca uwagę na strój. Ale w domu wskakujemy zazwyczaj w co popadnie. A przynajmniej ja tak właśnie robię ;).

  OdpowiedzUsuń
 6. hihih dobre są te obrazki:)

  OdpowiedzUsuń
 7. u mnie zmęczenie z zadowoleniem idzie w parze :)
  Po to biegamy żeby wyglądać jak na drugim obrazku.. ale chodzi o to co czujemy w środku i tam właśnie czujemy efekt zdjęcia pierwszego :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Strój nie licząc krótkiego topu z pierwszego obrazka. Sapanie, pot i wygląd z drugiego :D ale nie przejmuję się tym w końcu żeby wyglądać jak kociak trzeba spocić się jak świnia :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie ten sam tekst mam zawsze na myśli :)

   Usuń
 9. muszę wrócić do biegania - uwielbiam endorfinki :)

  OdpowiedzUsuń