wtorek, 12 sierpnia 2014

Staniki sportowe - Zumba Fitness

Zumbowe ubrania trzeba przyznać tanie nie są. Jakość materiału nie zawsze też idzie tutaj w parze z ceną i moim zdaniem w niektórych przypadkach płaci się zwyczajnie za znaczek. Ale jest też sporo rzeczy wartych polecenia. Na przykład staniki. Ja do tej pory miałam dwa i ostatnio kupiłam dwa kolejne. 


Spisują się naprawdę świetnie. Materiał, z którego są wykonane jest elastyczny przez co dobrze dopasowuje się do sylwetki, ale nie jest też zbyt elastyczny, a więc naprawdę świetnie trzyma biust, dodatkowo nadając mu ponętny wygląd ;) (ja tym efektem jestem zachwycona ;). I przy tym wszystkim są super wygodne! Bardzo mi się też podoba, że kolekcje ubrań zumbowych są bardzo kolorowe :), przez co każdy znajdzie coś dla siebie.

Na chwilę obecną zauważam tylko dwa minusy - na niektórych z nich widoczne są mokre ślady podczas ćwiczeń. Tego strasznie nie lubię. To oczywiście też zależy od rodzaju materiału - nie wszystkie staniki wykonane są z tego samego. Jeśli chodzi o te dwa ze zdjęcia to na niebieskim te ślady są mało widoczne, na różowym niestety znacznie bardziej (mimo, że materiał mają praktycznie ten sam).


Na fioletowym staniku wygląda to podobnie jak na niebieskim, natomiast czarnego jeszcze nie używałam. Ale przypuszczam, że ze względu na kolor mokre ślady będą niewidoczne :).


W sytuacji kiedy staniki wykonane są z różnych materiałów, przed zakupem warto je przymierzyć jeśli jest taka szansa. Te same rozmiary w tzw. śliskich topach są zwykle trochę większe niż w tych przedstawionych na zdjęciu. 
Drugim minusem w przypadku topów takich jak te na zdjęciu jest to, że po jakimś czasie użytkowania pojawiają się zmechacenia. Nie duże, ale jednak.


Jednak mimo tych dwóch minusów ja jestem z nich bardzo zadowolona :).

2 komentarze: