środa, 12 listopada 2014

Plankowe ćwiczenia na boczki

Odwiedzam wiele stron i blogów w poszukiwaniu interesujących informacji na temat aktywnego stylu życia. I mimo, że wszystkich pewnie nie sprawdzę na własnym ciele to uważam, że warto mieć je zebrane gdzieś w jednym miejscu - a nóż widelec kiedyś się przydadzą :). A ten blog jest w końcu własnie takim miejscem.

I jakiś czas temu trafiłam na ćwiczenia na boczki oparte na plankach. Boczki to chyba najgorsza, zaraz po cellulicie, zmora kobiet - tak myślę. Chociaż przekonałam się o tym dopiero 2-3 lata temu, wcześniej nie miałam z nimi problemu. Co prawda od kiedy wzięłam się porządnie za siebie prawie się ich pozbyłam, ale jednak jeszcze nie do końca jestem zadowolona z tej części ciała. Niewykluczone więc, że wykorzystam niektóre z nich w najbliższym czasie.

Zalecane jest, aby początkowo każde ćwiczenie wykonywać przez 30 sekund, a całość powtarzać minimum 2 razy w tygodniu. Oczywiście odpowiednia dieta w przypadku tej części ciała jest szczególnie ważna.

6 komentarzy:

 1. Świetne ćwiczenia uwielbiam wszystko co jest związane z plankiem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ćwiczenia świetne, uwielbiam wszystkie !

  Zapraszam do mnie na przepis na fit czekoladowe muffinki bez cukru :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś nienawidziałam planków :D teraz wychodzą mi coraz lepiej, bo mam silniejsze mięśnie brzucha ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialne ćwiczenia, planki są zabójcze haha;)

  stylinsonlady.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobre ćwiczenia! :) Uwielbiam je wykonywać na treningu! ;D

  Dzięki za odwiedzinki na moim blogu!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydają się początkowo śmieszne i łatwe, po kilku tygodniach przychodzą mięśnie i siła. W seriach z innymi ćwiczeniami to przy plankach właśnie najbardziej leje się pot

  OdpowiedzUsuń