sobota, 1 lutego 2014

'Kaszlowe coś' i w efekcie zumbowa bluza ;)

Od trochę ponad tygodnia przyczepił się do mnie jakiś wstrętny kaszel i katar. Ogólnie czuję się raczej dobrze, czasem może trochę osłabiona, ale tragedii nie ma. Jednak mimo tego nie najgorszego samopoczucia moja wytrzymałość fizyczna spadła dość wyraźnie. Wiem, że nie powinnam w tym czasie za bardzo szaleć, a już zwłaszcza przez tych kilka dni na antybiotykach powinnam sobie pewne rzeczy odpuścić, ale nie mogłam wytrzymać w domu i z zumby nie zrezygnowałam. Trochę ograniczyłam jej ilość w tygodniu, ale częstotliwość została mniej więcej ta sama. Zadziałało to trochę jak uzależnienie :P - czujesz, że nie masz aż tyle siły, ale idziesz :P. A tak mówiąc poważnie - może to nie było mądre, ale gdybym naprawdę czuła się bardzo źle to zostałabym w domu.

Całe to moje 'kaszlowe coś' spowodowało szybką decyzję o zakupie bluzy. Jednak dobrze jest narzucić coś na siebie na początku i na końcu zajęć, kiedy ciało jeszcze nie jest rozgrzane, albo jak już jest rozgrzane a zwalniamy tempo. Najpierw oczywiście przejrzałam szafę, ale okazało się, że i tak nic tam nie znajdę. Jedyna bluza jaką udało mi się znaleźć musiała się skurczyć trochę w praniu, bo jej rękawy zrobiły się za krótkie. 
Jak to jest... szafa się już ledwo domyka, a jak coś jest potrzebne to oczywiście nie ma??!!

Decyzja zapadła - bluzę kupić trzeba! I kupiłam. O taką:


Dziewczyny chwaliły te zumbowe bluzy, podobno nie niszczą się tak szybko. Jak będzie to sama sprawdzę, ale liczę na to, że ich opinie się potwierdzą :).

3 komentarze:

  1. Bardzo fajna ta bluza :) Strasznie mi się podobają oryginalne ciuchy do Zumby, ale niestety ceny przerażają.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. rzeczywiście ceny są wysokie, zwłaszcza że niestety nie wszystkie te ubrania są takiej jakości, jakiej by się oczekiwało. i dlatego też ciuchów zumbowych mam na razie niewiele. w przypadku tej bluzy cena było trochę obniżona i dodatkowo mamy rabat od naszej instruktorki. zawsze to dodatkowe kilka-kilkanaście złotych mniej :).

      Usuń